Annelie Niehoff

  • Inredning
  • Familj
  • Mat/dryck/bak/recept
  • Mode/skönhet
  • Kontakt
Lifestyle

Nu har vi semester i Hälsingland!

juni 22, 2016 by Annelie

Förlåt för dålig uppdatering men vi är uppe i stugan i Hälsingland och här finns inget Wi-fi. Men nu är vi hos mamma och pappa eftersom vi kollat fotbollen ikväll så då tänkte jag bara att jag skulle skriva ett kort inlägg med en liten hälsning till er. Lovar att skriva ett längre inlägg imorgon. Om ni vill se fler bilder redan nu så kika in på Instagram för jag är mer flitig där. (Niehoffs)
En granne här uppe har ett hus till salu på Hemnet så nedan bilder har jag lånat från dem då de fotat byn med bl.a. en drönare. Nedan ser ni vår badstrand där vi brukar bada.

Kram Annelie
Posted in: Niehoff Tagged: Tävling

Jag heter Annelie Niehoff och bor i Stockholm. I denna blogg skriver jag om mitt liv som stylist och influencer. Förutom inredning så älskar jag att baka, laga mat och umgås med min familj. Kontakta mig gärna för samarbeten, jag har F-skattsedel.

E-mail: annelieniehoff@gmail.com